Başkan Büyükkılıç işçilerle bir araya gelerek çim biçti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, temizlik ve bakım çalışması yürüten işçileri ziyaret ederek, sohbet edip kolaylıklar dilerken makine ile çim biçti.

Başkan Büyükkılıç işçilerle bir araya gelerek çim biçti
 
KAYSERİ (1HA) - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, temizlik ve bakım çalışması yürüten işçileri ziyaret ederek, sohbet edip kolaylıklar dilerken makine ile çim biçti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, haftanın ilk iş gününde park, bahçe ve yeşil alanları ile vatandaşlara hizmet sunmak için çalışan belediye personeli ile bir araya geldi. İşçilerle sohbet eden Başkan Büyükkılıç, çim biçme makinesinin de başına geçerek, personele destek verdi.
Büyükkılıç, işçilere teşekkür ederek, “Yaz boyunca yeşil alanlarımızın temiz kalması için çalışan, emek veren tüm personele teşekkür ediyorum. Çimleri biçen personeli görünce dayanamayarak, işe koyuldum. Şehrimizi güzelleştirmek ve siz değerli hemşehrilerimizin kullandığı yeşil alanları daha da kullanışlı hale getirmek için park ve bahçelerimizde çim biçme işlemlerine devam eden işçilerimize kolaylıklar dileyerek, bizler de onlarla birlikte çim biçtik” diye konuştu.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler