CHP’li Niyazi Ünalmış: “Suç ve suçluyu öven paylaşımlara suç duyurusunda bulunacağız”

CHP İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, CHP’li Şerafettin Bahadır’ın darp edilerek ağır yaralanması sonucu yoğun bakıma kaldırılmasına ilişkin; suç ve suçluyu övecek, halkı kin ve düşmanlığa tahrik edecek şekilde paylaşım yapanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

CHP’li Niyazi Ünalmış: “Suç ve suçluyu öven paylaşımlara suç duyurusunda bulunacağız”
KAYSERİ (1HA)- CHP İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, CHP’li Şerafettin Bahadır’ın darp edilerek ağır yaralanması sonucu yoğun bakıma kaldırılmasına ilişkin; suç ve suçluyu övecek, halkı kin ve düşmanlığa tahrik edecek şekilde paylaşım yapanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, CHP Pınarbaşı Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Bahadır’ın darp edildikten sonra ayağından vurulması ve yoğun bakımda olmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Olayın hukuki süreçlerinin takipçisi olduklarını ve sosyal medya üzerinden halkı kin ve düşmanlığa tahrik edici, suç ve suçluyu öven paylaşımda bulunan kişiler hakkında da suç duyurularında bulunacaklarını ifade etti.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler