![](resimler/icerikler/26803.jpg?1708776759)
Kayserispor - Ankaragücü Maçı Devam Ediyor
Kayserispor - Ankaragücü Maçı 80.Dakikada 2-2 Beraberlik Devam Ediyor Yoğun taraftar desteği ile başlayan Kayserispor ilk yarıyı 2-0 geride bitirirken ikinci yarıda beraberliği yakaladı.
Kayserispor - Ankaragücü Maçı 80.Dakikada 2-2 Beraberlik Devam Ediyor Yoğun taraftar desteği ile başlayan Kayserispor ilk yarıyı 2-0 geride bitirirken ikinci yarıda beraberliği yakaladı.
Henüz Yorum yok