Türkiye, EURO 2024'e veda etti

Avusturya’yı mağlup etmesiyle EURO 2024’te çeyrek finale yükselen millî takımımız, Hollanda’ya 1-2’lik skorla mağlup olarak turnuvaya veda etti. Müsabaka ayrıca Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından da canlı verildi.

Türkiye, EURO 2024'e veda etti
KAYSERİ (1HA)- Avusturya’yı mağlup etmesiyle EURO 2024’te çeyrek finale yükselen millî takımımız, Hollanda’ya 1-2’lik skorla mağlup olarak turnuvaya veda etti. Müsabaka ayrıca Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından da canlı verildi.
EURO 2024 Son 16 turunda Avusturya’yı 1-2’lik skorla mağlup eden millî takımımız, çeyrek finale yükselerek Hollanda’yla karşı karşıya geldi. Müsabaka, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’ne kurulan dev ekrandan canlı verildi. Vatandaşlar ise etkinlik alanına akın etti.
İlk yarıda bulduğu golle öne geçen millî takımımız, ikinci yarıda Hollanda’nın 2 gol bulmasıyla birlikte 1-2'lik skorla mağlup oldu ve ne yazık ki çeyrek finalde EURO 2024’e veda etti.
Vatandaşların ise üzüntülerinden sevinçlerine birçok anı kameralara yansıdı.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler