Yaşlı çiftin 8 milyon 500 bin lira değerindeki mal varlığını dolandırmaya çalışan şüpheli tutuklandı

Kayseri’de kendisini polis/savcı olarak tanıtıp yaşlı bir çifti operasyon yapacakları şeklinde inandırarak ve sonrasında çiftin evine gelerek yaklaşık değeri 8 milyon 500 bin lira değerindeki döviz ve altını almaya çalışan İ.E.İ. (25) yakalanarak tutuklandı.

Yaşlı çiftin 8 milyon 500 bin lira değerindeki mal varlığını dolandırmaya çalışan şüpheli tutuklandı
 
KAYSERİ (1HA) - Kayseri’de kendisini polis/savcı olarak tanıtıp yaşlı bir çifti operasyon yapacakları şeklinde inandırarak ve sonrasında çiftin evine gelerek yaklaşık değeri 8 milyon 500 bin lira değerindeki döviz ve altını almaya çalışan İ.E.İ. (25) yakalanarak tutuklandı. 
 
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri; Kendisini Polis - Savcı olarak tanıtıp yaşlı bir çifti operasyon yapacakları şeklinde inandırıp sonrasında çiftin evine gelerek yaklaşık değeri 8 milyon 500 bin lira değerindeki döviz ve altını almaya çalışarak ancak parayı alamadan adresten kaçan İ.E.İ. (25) hakkında işlem başlattı. 
Şüpheli, Mersin’de yakalanarak Kayseri’ye getirildi ve ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler